witamy w sklepie internetowym !
0

KUIDAMOS Pasek rzepowy regulowany rzep ścięgna rzep elastyczny pas kolanowy wygodny do ćwiczeń fitness - BHR8CTWIO

 • Kod produktu: BHR8CTWIO
 • Dostępność: W magazynie
65,31zł 82,70zł

 • Samoprzylepne wzornictwo: Patella Strap regulowana szlufka na haczyk samoprzylepny design, regulowana, mocna przyczepność, trwała, klejąca i nie mechaci się.

 • Możliwość regulacji: Dwustronne paski na rzepy są podwójnie pod naciskiem, elastyczność jest regulowana, a elastyczność jest przyjemna. Żel krzemionkowy tego paska podpierającego Patella skutecznie zapobiega kolizjom i zniekształceniom mięśni oraz chroni ciało.

 • Komfortowa i oddychająca: Tkanina Patella Strap-pasek jest wygodny i oddychający, obszycie jest wąskie, wykonanie jest ekskluzywne i noszone blisko ciała.

 • Gwarancja serwisu: W razie pytań prosimy o kontakt z działem obsługi klienta w odpowiednim czasie, a my rozwiązujemy je tak szybko, jak to tylko możliwe. Ze względu na ręczny pomiar możliwe są niewielkie różnice w wymiarach.

 • silikon: Ten pas podtrzymujący w paski do papli jest wyposażony w wbudowany silikon, który ma dobrą ochronę kompresyjną i amortyzujący wstrząsy.

 • Funkcja:
  1. Dwustronne ramiączka mają podwójny nacisk, elastyczność jest regulowana, a elastyczność jest wygodna.
  2. Ten pas podporowy do rzepki ma wbudowany silikon, który zapewnia dobrą ochronę kompresyjną i amortyzację uderzeń.
  3. Regulowana szlufka na haczyk, samoprzylepna konstrukcja, regulowana, duża przyczepność, trwała, klejąca i nie mechaci się.
  4. Materiał tego paska jest wygodny i oddychający, obszycie jest ciasne, wykonanie jest ekskluzywne i nosi się blisko ciała.
  5. Żel krzemionkowy tego paska podtrzymującego rzepki skutecznie zapobiega kolizjom i zniekształceniom mięśni oraz chroni ciało.


  Specyfikacja:
  Typ artykułu: pasek na rzepki
  Materiał: OK ściereczka + silikon

  Zakres dostawy:
  1 x pasek na rzepkę

  KUIDAMOS Pasek rzepowy regulowany rzep ścięgna rzep elastyczny pas kolanowy wygodny do ćwiczeń fitness - BHR8CTWIO

  Sklep na bazie lipinskamonika.pl © 2022