witamy w sklepie internetowym !
0
Liny treningowe
Siatka
Lista
Speed Skipping Profesjonalna MęSka I Damska SiłOwnia P V C Skakanka Regulowany SprzęT Fitness Do Odchudzania I SzczupłEgo - BDGTSQSU8

Prosta konstrukcja, powrót do istoty skakanka, doświadczanie radości skakania na skakance! Matowy uchwyt, antypoślizgowy, odporny na zużycie i wygodny uchwyt Zagęszczony solidny PVC, stabilny i niełatwy do złamania, brak liny unoszącej się w ruchu Długość można dowolnie regulować, z któ..

53,38zł 80,26zł

Funming Przenośny trening uda wielofunkcyjny trener nóg w kształcie litery S praktyczny sprzęt fitness - B5RW46I12

Wykonany z wysokiej jakości materiału PCW, gruba sprężyna stalowa, wytrzymały i trwały, gruba pianka, bezpieczny w użyciu i trwały. Krzywa w kształcie litery S, kompaktowa konstrukcja, lekka i przenośna, umożliwiająca dopasowanie w dowolnym miejscu i czasie. Nasze produkty są odpowiednie dla os..

55,18zł 88,03zł

Łożyska ważonej bezprzewodowy skakanka Gym sport Fitness szkolenia regulowane ćwiczenia szybkie prędkość pomijanie liny sprzęt do ćwiczeń - B1QBPB93V

Skakanka z waga piłkę, ćwiczyć w dowolnym momencie. Wysokiej jakości łożyska są przyjęte, z płynną rotację i długa żywotność. Ulepszona funkcja, zagęszczony pianki, uchwyt antypoślizgowy, aby zapewnić komfortowe uczucie strony. Bezprzewodowy projekt, bez szwu, bez barier, cichy fitness,..

82,17zł 123,08zł

Lina bitewna z osłoną ochronną budowanie mięśni Poly Dacron i linki do odchudzania lina do rozwijania fitnessu do ćwiczeń treningu siłowego kolor: 12 m rozmiar: 38 mm - B727H0PWQ

【Pełne ćwiczenie ciała】Linki treningowe to idealny wybór do treningu o wysokiej intensywności. Wszechstronna linka umożliwia jednoczesne rozwinięcie siły i sprawności sercowo-naczyniowej. 【Wytrzymała, elastyczna】Ta wysokiej jakości linka bitewna z polidakronu została zaprojektowana tak, aby był..

65,86zł 90,47zł

LKZL Ciężka skakanka lina treningowa dla mężczyzn i kobiet trening całego ciała trening siłowy na siłowni aby poprawić siłę i budować mięśnie - BD3W7277F

【Wysoka wytrzymałość i odporność na ścieranie】Skakanka do ćwiczeń (długość 25 cm, średnica 3,5 cm). Trzyżyłkowa gruba lina do ćwiczeń wykonana jest z trwałej mieszanki poliestru o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie, aby zapobiec pękaniu. Miękki gumowy uchwyt może chronić dłonie. Na środku skakan..

386,25zł 423,54zł

Skakanka bez splotów Szybka skakanka Skakanka Obciążona skakanka Łożysko kulkowe Regulowany stalowy skoczek Odpowiedni do fitnessu mężczyzn i kobiet - B5MTXJHO9

♡ Wysokiej jakości regulowana skakanka: skakanka jest wykonana z drutu stalowego i powleczona mocnym materiałem PVC, który zapewnia najdłuższą żywotność nawet po długim czasie ćwiczeń. Jego regulowana długość pozwala dostosować le ♡ Gładkie, bez splątania i płynne skoki: Wbudowane wysokiej jako..

50,97zł 90,23zł

LKZL Liny do bitwy na świeżym powietrzu lina treningowa z osłoną ochronną ważona lina do treningu siłowego rdzenia trening kardio ćwiczenia fitness - BBLKAK1KZ

【Korzyści】 Poprawiona koordynacja, zwinność, szybkość i wytrzymałość. Spal znaczną ilość kalorii i może być skuteczny w zwiększaniu siły i promowaniu utraty wagi. Wzmacnia mankiet ramion / rotatora i zwiększa elastyczność 【Bardzo wytrzymała konstrukcja】 Wykonane z wysokiej jakości materiałów wy..

65,76zł 90,87zł

QIEP Skakanka dla mężczyzn i kobiet trenowanie z linkami walki trening siłowy trening całego ciała - BBN9PFBFN

➤ Ciężka skakanka: cięższa skakanka jest cięższa niż standardowa skakanka. Może pomóc w uwalnianiu większej energii i budowaniu mięśni. Jest to wspaniałe narzędzie do poprawy siły i ruchu lub aktywności fizycznej. ➤Zalety: lepsza koordynacja, ruchliwość, praca nóg, prędkość i wytrzymałość. Spal..

198,72zł 243,55zł

DAWOO Lina do bitwy lina do treningu siłowego lina do walki 38 mm * 9 m 12 m 15 m bez kotwicy 12 m - BOTQ70W12

♥ Przenieś swój trening na wyższy poziom – wreszcie. Zestaw 100% linek do bitwy zawiera wszystkie ćwiczenia brzucha, ramion, pleców i nóg, które musisz mieć kondycję aerobową, aby spalić tłuszcz! ♥ Bardzo wytrzymała konstrukcja – wykonana z wysokiej jakości materiałów wysokiej jakości, obciążon..

169,94zł 216,52zł

Xenios USA Battle Rope Nylon chroniony sizal 1,35 kg m 50 mm x 15 m VSPWRP04 - BN8O0DLY1

Wykonane z wytrzymałego, naturalnego włókna sizalowego i nylonowego pokrycia, ta ropa może być przymocowana do ściany pierścienia do jednoczesnego przenoszenia ramion (pierścień ścienny w zestawie). - Ø 50 mm x 15 m długość sprawia, że praca z średnią wagą 1,35 kg/m. Idealne narzędzie do robóte..

430,07zł 489,07zł

ZZALLL Ciężka skakanka skakanka do ćwiczeń dla mężczyzn kobiet - BQ3JK8GL3

Ciężka skakanka – ważona skakanka jest cięższa niż standardowa skakanka, może pomóc wywierać więcej energii i budować mięśnie. Świetne narzędzie do poprawy siły i ćwiczeń lub treningu fizycznego Zalety – lepsza koordynacja, zwinność, szybkość i wytrzymałość spalają znaczną ilość kalorii i może ..

64,57zł 108,37zł

HYXSHOP Lina treningowa lina treningowa domowa fitness lina rzucana męska sprzęt sportowy do treningu fizycznego lina siłowa z mocowaniem 9 12 15 m kolor : czarny rozmiar: 15 m x 38 mm - B5IJIIBCN

✔ 【Pomóż w ćwiczeniach aerobiku】: Popraw swoje ćwiczenia na nowy poziom! 100% lina bojowa spełnia wszystkie Twoje wymagania, w tym ćwiczenia brzucha, ramion, pleców i nóg, których potrzebujesz do aerobiku do spalania tłuszczu ✔ 【Super trwała struktura materiału】: składa się z wysokiej jakości m..

65,24zł 90,76zł

Wyświetlono: 1 do 12 z 33 (3 stron)
Sklep na bazie lipinskamonika.pl © 2022