witamy w sklepie internetowym !
0

Pierścień do Jogi Pierścień do ćwiczeń Fitness Pilates Przenośne Koło do Jogi Ergonomiczny Pierścień Oporowy na Rozciąganie Pierścień do Masażu Szyi Pierścień do ćwiczeń Koła Fitness do Tonowania u - BRH27RL13

 • Kod produktu: BRH27RL13
 • Dostępność: W magazynie
55,26zł 89,18zł

 • Materiał PP: Pierścień do jogi wykonany jest z przyjaznego dla środowiska materiału PP, który jest bezpieczny w użyciu, nietoksyczny, bez zapachu, wytrzymały i trwały.

 • Fitness Tools: masaż karku 3D, regulacja i relaksacja ciała, pobudzający witalność organizmu, to bardzo praktyczne narzędzie fitness.

 • Ergonomiczna konstrukcja: Koło jogi ma ergonomiczny kształt, który można rozciągać i masować, i nadaje się do użytku na różne sposoby.

 • Mały i przenośny: pierścień do jogi jest lekki i przenośny i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Możesz go włożyć do torby i używać zawsze i wszędzie.

 • Masaż szyi: pierścień do jogi ma ładny wygląd i wystaje z punktów masażu, dzięki czemu wygodniej jest masować szyję.

 • Funkcja:
  1. Mały i przenośny: pierścień do jogi jest lekki i przenośny i nie zajmuje zbyt dużo miejsca. Możesz go włożyć do torby i używać w dowolnym miejscu i czasie.
  2. Ergonomiczna konstrukcja: koło jogi ma ergonomiczny kształt, który można rozciągać i masować, i nadaje się do użytku na różne sposoby.
  3. Masaż szyi: pierścień do jogi ma ładny wygląd i wystaje z punktów masażu, dzięki czemu masaż szyi jest wygodniejszy.
  4. Narzędzia fitness: masaż karku 3D, regulacja i relaksacja ciała, stymulacja witalności ciała, to bardzo praktyczne narzędzie fitness.
  5. Materiał PP: Pierścień do jogi wykonany jest z przyjaznego dla środowiska materiału PP, który jest bezpieczny w użyciu, nietoksyczny, bez zapachu, wytrzymały i trwały.

  Specyfikacja:
  Typ artykułu: Koło jogi
  Materiał: PP
  Rozmiar: Ok. 22,5 x 12 cm / 8,86 x 4,72 cala
  Skuteczność: cienkie plecy z otwartymi ramionami/rozciągnięcie pleców/modelowanie mięśni/masaż ramion i szyi

  Lista pakietów:
  1x Koło jogi

  Pierścień do Jogi Pierścień do ćwiczeń Fitness Pilates Przenośne Koło do Jogi Ergonomiczny Pierścień Oporowy na Rozciąganie Pierścień do Masażu Szyi Pierścień do ćwiczeń Koła Fitness do Tonowania u - BRH27RL13

  Sklep na bazie lipinskamonika.pl © 2022