witamy w sklepie internetowym !
0

TOYANDONA Nylon Torby Z Fasolą Dla Dzieci Kolorowe Cornhole Beanbag Podrzucać Gry Karnawał Gry Świeżym Powietrzu Ogród Przydomowy Gry Gry I Zabawy Akcesoria - BZRWHIRNP

 • Kod produktu: BZRWHIRNP
 • Dostępność: W magazynie
72,28zł 117,36zł

 • Zewnętrzna warstwa worek z piaskiem jest wygodne tkaniny, a wewnętrzna warstwa zawiera wytrzymałego tworzywa sztucznego cząstek.

 • Nadaje się do różnych działań, wewnątrz, zewnątrz, indywidualne lub wiele osób może to, wszystkie mogą grać, i szeroko stosowane.

 • Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i materiał z tkaniny, dla dzieci bezpieczne do gry.

 • Wspaniała zabawka dzięki czemu dzieci i ich przyjaciół do gry szczęście, które sprawi, że twoje dzieci będą się świetnie bawić.

 • Jasne kolory mogą przyciągnąć dla dzieci uwagę. Pierwszy wybór dla dzieci gry świeżym powietrzu.

 • Opis

  Czy to w celu spędzenia miłego śmieszne i przenośny worek z piaskiem zabawki? Te worek z piaskiem są idealne dla wszystkich rodzajów aktywności świeżym powietrzu, aby zapewnić ci więcej zabawy i zaskoczenia. Najwyższej jakości tworzywa sztucznego i tkaniny materiał wykonany zapewnia jego bezpieczeństwa i pozwala ty wobec grać bez żadnych obaw. Nadaje się dla różnych grup wiekowych ludzi i pomóc ułatwić związek między przyjaciółmi lub rodziną. Mądry wybór dla rozrywki świeżym powietrzu i imprezy.

  Funkcje

  - Kolor: losowy kolor.
  - Materiał: z tworzywa sztucznego i tkaniny.
  - Rozmiar: 10. 20x10. 20x0. 60 cm
  - Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i materiał z tkaniny, dla kid' bezpieczne do gry.
  - Wspaniała zabawka dzięki czemu dzieci i ich przyjaciół do gry szczęście, które sprawi, że twoje dzieci będą się świetnie bawić.
  - Zewnętrzna warstwa worek z piaskiem jest wygodne tkaniny, a wewnętrzna warstwa zawiera wytrzymałego tworzywa sztucznego cząstek.

  Pakiet w tym

  8 x worki z piaskiem

  TOYANDONA Nylon Torby Z Fasolą Dla Dzieci Kolorowe Cornhole Beanbag Podrzucać Gry Karnawał Gry Świeżym Powietrzu Ogród Przydomowy Gry Gry I Zabawy Akcesoria - BZRWHIRNP

  Sklep na bazie lipinskamonika.pl © 2022